شرکت جاوید انرژی سبز در سال 1396 با بهره گیری از کادری متعهد و متخصص به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نموده است . این شرکت ابتدا در زمینه طراحی و ساخت نیروگاه های خورشیدی و تلویزیون های هوشمند شهری شروع به کار کرد و بعد از اجرای بیش از 10 پروژه در این زمینه ، موفق به ساخت 3 محصول دانش محور شد که عبارتند از:

1_سیستم کنترل مرکزی تلویزیون های شهری

2_سیستم کنترل شرایط محیطی تلویزیون های شهری

3_سیستم کنترل شرایط محیطی و پنل خورشیدی

همچنین این سه محصول در تیرماه 1397 توسط معاونت علمی نهاد ریاست جمهوری امتیاز دانش بنیانی را کسب نمود.

در ادامه روند پیشرفت و توسعه ، مهندسان این شرکت برای اولین بار موفق به ساخت دستگاه های کنترل عددی(cnc) تمام اتوماتیک با تکنولوژی کاملا بومی شدند.

شرکت جاوید انرژی سبز ،همچنان مطالعات و تحقیقات خود را برای خلق و تولید ایده های نو ادامه می دهد و درصدد تولید محصولات نیمه صنعتی همچون دستگاه های cnc چرم، cnc جواهر و زیورآلات و cnc چوب با اتکا به فناوری های بومی و متخصصین داخلی برآمده است.همچنین شرکت جاوید انرژی سبز در صدد تولید محصولات استراتژیک و Hi-Tech می باشد که در آینده نزدیک معرفی خواهند گردید.

اکنون بعد از گذشت 2سال ،این شرکت توانسته با استفاده از پشتکار ،تخصص و نیرو های کارآمد بومی خود بیش از 30 پروژه در سطح استان با موفقیت به پایان برساند و همچنین روند رو به رشد و پیشرفت آن نوید موفقیت های آتی را به تمامی مخاطبان شرکت میدهد.

شرکت جاوید انرژی سبز با عمل به شعار “ما می توانیم با دانش و تخصص بومی نیاز های خود را برطرف کنیم” توانسته گامی مهم در جهت اقتصاد دانش بنیان بردارد.